Konkurs Mobilna Owsianka

banerek

Racuszki z płatkami owsianymi, batoniki owsiane z miodem i orzechami to moje ulubione śniadania na wynos z udziałem owsianki, a Wasze jakie są ulubione owsiane śniadania? Chwalcie się, publikujcie przepisy, a w nagrodę przetwory na przyszły sezon będziecie mogli ozdobić naklejkami zaprojektowanymi według Waszego pomysłu. Dwa zwycięskie przepisy wygrają 3 projekty na naklejkę, oraz wydruk każdej w ilości po 20 sztuk.

Oczywiście naklejki nie koniecznie muszą dotyczyć przetworów, mogą to być naklejki dla ukochanej osoby na opakowane śniadanie lub naklejki które ucieszą Wasze pociechy. Projekt GRATIS, wydruk GRATIS, wysyłka GRATIS. 🙂

Konkurs postanowiłam zorganizować z dwóch powodów, aby miłośnicy owsianki mogli pochwalić się swoimi sprawdzonymi przepisani na przygotowywanie z niej pożywnych śniadań w nietypowej wersji. Drugim powodem jest próba zachęcenia większego grona ludzi, którzy do owsianki nie są jeszcze przekonani.

Serdecznie zachęcam do umieszczania wpisów zaopatrzonych w zdjęcie. Uczestnik konkursu może dodać dowolna ilość przepisów, reszta zasad dostępna pod akcją na Durszlaku.

Zapraszam do zabawy, głosujcie w komentarzach na przepis jaki jest według Was najciekawszy. Oczywiście na siebie nie głosujemy 🙂

Przekierowanie do strony konkursu TUTAJ

Pozdrawiam,

Dafne

Leave a Reply