1% wystarczy aby pomóc

Kochani! Dzisiejszy wpis z zupełnie innej beczki.

Mam nadzieję, że dużo jest ludzi, którzy tak jak ja przyjemność odwiedzenia skarbówki zostawiają na ostatnią chwilę. Chciałabym Was prosić – tych z Was którzy nie przekazują na nikogo 1 % podatku, aby wypełnili w swoim rozliczeniu jeszcze jedno małe okienko, przeznaczone na wpis KRS i nazwę fundacji. Zajmie Wam to zaledwie 30 sekund, a komuś może pomóc i odjąć masę zmartwień.

Jakiś czas temu dowiedziałam się o istnieniu fundacji w miejscowości z której pochodzę, a mianowicie w Bielsku-Białej. Fundacja Jonatan – jest to młoda fundacja, powołana zaledwie 2 lata temu, ale ambitna i z ogromnymi aspiracjami. Nadrzędnym celem fundacji jest działalność na rzecz dzieci niepełnosprawnych intelektualnie i ruchowo, oraz dzieci z problemami cukrzycy poprzez zapewnienie im odpowiedniego sprzętu, opieki medycznej oraz koniecznych do życia i funkcjonowania zajęć rehabilitacyjnych, rewalidacyjno-wychowawczych i innych.

Z okazji Dnia Kobiet, 8 marca  przyjechał do Bielska-Białej Teatr Kwadrat z Krakowa ( w składzie Kasia Glinka, Marta Żmuda Trzebiatowska, Paweł Małaszyński, Ewa Kasprzyk, Andrzej Nejman) ze spektaklem ‚Ślub doskonały” specjalnie dla czteroletniego Michałka z zespołem Downa, podopiecznego fundacji.  Michałek poza zespołem Downa cierpi na wrodzoną chorobę serca, połączoną z nadciśnieniem płucnym.

Link bezpośrednio do opisu stanu Michałka znajdziesz tutaj

FUNDACJA JONATAN POMAGAMY DZIECIOM Z WYZWANIAMI – KRS: 0000494775

Michał Kowalski – KRS 0000121785

 

logo fundacji

Podziel się postem z innymi

1 Komentarz

Dodaj komentarz